Vizyonumuz
Derneğimizin vizyonu yurt içinde ve yurt dışında hayırseverlerin bağışlarını en hızlı şekilde ihtiyaç duyulan bölgelere ulaştırmak ve yeryüzünde tek bir muhtaç insan bırakmayana kadar Allah'ın rızası için çaba sarfetmektir.
Derneğimizin vizyonu yurt içinde ve yurt dışında hayırseverlerin bağışlarını en hızlı şekilde ihtiyaç duyulan bölgelere ulaştırmak ve yeryüzünde tek bir muhtaç insan bırakmayana kadar Allah'ın rızası için çaba sarfetmektir.