HESAP NUMARALARI   TR
     

Briket Ev

BAĞIŞ YAP

Fukara İnsani Yardımlaşma Derneği olarak geçici çözümler üretmek yerine kalıcı çözümler üretmekte kararlıyız. Suriye'de evlerini kaybeden muhacir kardeşlerimiz için Briket Ev projemiz ile yazın sıcağından, kışın soğuğundan koruyoruz. Elbette bunu yardımseverlerin infakları ile yapmaktayız. Fukara İnsani Yardımlaşma Derneği olarak geçici çözümler üretmek yerine kalıcı çözümler üretmekte kararlıyız. Suriye'de evlerini kaybeden muhacir kardeşlerimiz için Briket Ev projemiz ile yazın sıcağından, kışın soğuğundan koruyoruz. Elbette bunu yardımseverlerin infakları ile yapmaktayız.


Fukara İnsani Yardımlaşma Derneği olarak geçici çözümler üretmek yerine kalıcı çözümler üretmekte kararlıyız. Suriye'de evlerini kaybeden muhacir kardeşlerimiz için Briket Ev projemiz ile yazın sıcağından, kışın soğuğundan koruyoruz. Elbette bunu yardımseverlerin infakları ile yapmaktayız.

Briket evler bir ailenin kalabileceği şekilde tasarlanmaktadır. Oturma odası, salon, mutfak, banyo, tuvalet olacak şekilde yapılmaktadır. Bölgedeki ihtiyaç sahipleri tespit edilerek Briket Evlere yerleştirilmektedir

    Briket Ev Projesine Destek Ol !

Geçmişten Bugüne İyilik Rakamları250

Su Kuyusu

12.700

Gıda Kolisi

55.850

Kurban

300

Briket Ev

7

Mescit/Camii