ETKİNLİKLER


Afrika Yolculuğumuz Başlıyor!
Siz kıymetli kardeşlerimizin yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak adına bugün (15.01.2022) Allah'ın izniyle yolculuğumuz başlıyor.
Ücretsiz Giyim Mağazamıza Destek Olun!
Suriye İdlib Ücretsiz Giyim mağazamızın ihtiyaç sahiplerinin kışlık ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için desteğinize ihtiyaç var. 125 TL ile mağazamıza bağışta bulunabilirsiniz.
Suriye'de Kardeş Eviniz Olsun!
Milyonlarca insanın evlerinin yıkıldığı olduğu Suriye'de destekleriniz ile ihtiyaç sahipleri ailelere briket evler inşa ediyoruz. Bir briket ev 8000TL iken kişi başına düşen hisse bedeli ise 500TL'dir.
Kırtasiye Yardımlarınız ile Eğitime Destek Olun!!
Başta ülkemizde olmak üzere ihtiyaç sahibi binlerce çocuğa her eğitim dönemi başında kırtasiye malzemesi yardımı yapıyoruz. Online olarak destek olabilir, yardımlarınızı bizimle iletişime geçerek gönderebilirsiniz.
‘‘Adağınız Var Unutmayın’’
Yıl içerisinde bağışlanan adak, akika ve şükür kurbanlarını her ayın sonunda belirlemiş olduğumuz ülkelerde kesimlerini gerçekleştiriyoruz...
Hijyen Paketi ile Temizliğe Destek Olun!
14 çeşit malzeme içeriği ile Hijyen Paketini ihtiyaç sahiplerine destekleriniz ile ulaştırıyoruz. Online olarak destek olabilir, yardımlarınızı bizimle iletişime geçerek gönderebilirsiniz.

GELİR TEMİNİ PROJELERİ
GÜNCEL PROJELER
Blog Images
Blog Images
  
Blog Images
Blog Images